W jaki sposób mówić o sobie jako o człowieku mody

Jestem także ogromnie podekscytowany, żeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak prawidłowo się jest się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to niewątpliwie kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że istnieje więc niesłychanie istotne dla każdego procesu twórczego, żeby stworzyć własne pomysły, albowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co toż jest tak kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezmiernie optymistycznym facetem. Jestem pasjonatem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. To jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *